לוגו רשת מרפאות שיניים של ד"ר מיכאל בנגייב

קשר

ימים א'-ה': 09:00-20:00
יום ו': 09:00-14:00

ימים א'-ה': 09:00-20:00
יום ו': 09:00-14:00

תותבות

מכשירים תותבים שמותאימים אישית כדי להחליף שיניים חסרות, ונתמכים על ידי הרקמות הרכות והקשות שמסביב לחלל הפה

היתרונות של תותבות נשלפות

מחיר. בהשוואה להשתלה, הן הרבה יותר זולות. בנוסף, אין צורך לבצע ניתוח, אלא רק להסיר את שאר השיניים הבלתי כשירות.

נוחות. אם התותבת עשויה מחומרים איכותיים ונלקחות בחשבון התכונות של השיניים המקוריות, לאחר ההסתגלות היא מורגשת בפה כמו שיניים רגילות.

אסתטיקה. הודות לשימוש בחומרים מתקדמים וטכנולוגיות אורטופדיות מודרניות, הלסת המלאכותית נראית טבעית לחלוטין.

מהירות. הייצור לעקוקח 1-2 שבועות, בעוד הליך של עקירות, הגדלת רקמת העצם וכירורגית שתלים אורכת לפחות 4 חודשים.

מהי תותבת נשלפת?

תותבת מודרנית נשלפת היא מבנה בצורת הטבעית של הפה. המטרה של התותבת היא להחליף בתפקוד את השיניים הטבעיות לאחר שקרה משהו שמצריך תחליף לשיניים. קיבוע הפה מובטח על ידי אפקט הוואקום שנוצר עם החניכיים.

סוגי תותבות

תותבת קלאסית - התותבת הנשלפת המלאה הזו מיוצרת ומותאמת לפה שלך לאחר שהסרת השיניים הנותרות בוצעה, והרקמות החלימו, מה שעשוי להימשך מספר חודשים.

מידיות - תותבת נשלפת זו מוחדרת באותו יום שבו עוקרים את שאר השיניים. רופא השיניים שלך יערוך מדידות ויעשה דגמים של הלסת שלך במהלך ביקור מקדים. אתה לא חייב להיות בלי שיניים במהלך תקופת ההחלמה, אבל ייתכן שיהיה עליך לבצע ריפוד מחדש של התותבת לאחר שהלסת שלך החלימה.

פליפר - לפעמים ניתן לשמור חלק מהשיניים כדי לשמר את עצם הלסת ולספק יציבות ותמיכה לתותבת. תותבת פליפר מתאימה למספר קטן של שיניים טבעיות שנותרו לאחר שהן עברו הכנה על ידי רופא השיניים. גם שתלים יכולים לשרת את אותה פונקציה, כלומר תותבות על שתלים.

יתרונותיו של ד"ר בנגייב

רופאים מנוסים

במרפאתנו עובדים אנשי מקצוע בעלי ניסיון ממוצע של 15 שנים ומעלה.

חומרים מודרניים

אנו עוקבים אחר ההתפתחויות האחרונות בענף ומשתמשים בחומרים וטכנולוגיות מתקדמות ומוכחות מהדור האחרון בעבודתנו.

אופציית תשלום בתשלומים

אפשרות לרישום תשלום בתשלומים עד 60 חודשים.

סדרי עדיפויות

העיקר עבורנו בעבודה הוא לקוח מרוצה והערך המרכזי הוא תוצאה גבוהה עבורו. אחרי הכל, המלצות מלקוחותינו הן המפתח לפיתוח.

צריכים ייעוץ?

הירשמו לייעוץ עם אחד הרופאים שלנו בחינם

לפני ואחרי

שאלות תכופות מהמטופלים שלנו

יצירת תותבת נוחה עם מינימום תקופת הסתגלות תדרוש מספר ביקורים במרפאה. כדי למנוע אי דיוקים בייצור, נדרשים מספר נסיונות של יצירת העתק, בדיקות התאמה ואימוני נשיכה. תותבות מורכבות מהשלבים הבאים:

● יצירת העתק
● אימוני נשיכה
● יצירת תבנית
● בדיקות התאמה
● הכנת התותבת
● בדיקה בפה
יכולות. חומרים וטכנולוגיות מודרניות מאפשרים לשחזר במדויק חיוך לפני אובדן השיניים. אפילו לעשות שיניים "עקומות" וצהובות, אם היו.
הטווח של לבישת תותבת נשלפת תלוי בחומר ממנו היא עשויה. חיי השירות המרביים של Acry-Free הם עד 7 שנים. אקריליק נלבש עד 5 שנים. ניילון עם תותבות מלאות מומלץ רק כפתרון זמני – עד שנה (לדוגמה, בזמן ההחלמה של השתלים). במקרה זה, התותבת מבצעת בצורה מושלמת את התפקיד שלה. לבישה ממושכת של התותבות עלולה לגרום דפורמציה של הבסיס, תזוזה של שיניים מלאכותיות, הופעת שוליים כהים לא אסתטיים בצומת החניכיים והשיניים. זאת בשל חוסר האפשרות של חיבור כימי חזק של בסיס הניילון עם שיניים מפלסטיק.
לא. התותבות מוסרות רק לצורך הליכי היגיינה. בשאר הזמן הן צריכות להיות בפה. אם תוציא אותן בלילה, אז בבוקר תצטרך להתרגל אליהן שוב.
אלרגניות מוגברת מיוחסת לרוב לתותבות אקריליות. במציאות, אין דבר כזה אלרגיה לפלסטיק אקרילי. יש רק תגובה של הממברנה הרירית לשאריות מונומר או אלמנטים היוצרים פיגמנט, אם התותבת היא תת-פולימריזית או עשויה עם פגמים. אם טכנאי השיניים מקפיד על התהליך הטכנולוגי, לא אמורות להיות תגובות כאלה.יש רק תגובה של הקרום הרירי לשאריות מונומר או אלמנטים יוצרי פיגמנט אם התותב הוא תת-פולימריזי או עשוי עם פגמים.אם טכנאי השיניים מקפיד על התהליך הטכנולוגי, לא אמורות להיות תגובות כאלה.

שלבים פשוטים לחיוך הוליוודי

התקשרו אלינו או השאירו בקשה באתר

בואו לבדיקה וייעוץ בחינם

טפלו במה שחשוב לכם

צאו מהמרפאה עם חיוך שאתם מרוצים ממנו

יצירת קשר

דילוג לתוכן