לוגו רשת מרפאות שיניים של ד"ר מיכאל בנגייב

קשר

ימים א'-ה': 09:00-20:00
יום ו': 09:00-14:00

ימים א'-ה': 09:00-20:00
יום ו': 09:00-14:00

ציפוי שן

ציפויים דקים (וינירים) המונחים על החלק הקדמי של השן למטרות אסתטיקה

מתי יש צורך להתקין וינירים?

התכהות של האמייל, צבע לא אחיד, פלואורוזיס

שבבים, סדקים באמייל השן, ופגמים אחרים

כאשר יש צורך ביישור השיניים וסגירת מרווחים בין השיניים

עיוותים של השיניים, צורה חריגה שלהשיניים

רמה מוגברת של בלות השיניים ושינויים הקשורים לגיל

מהם וינירים, אילו סוגי וינירים יש, ומה ההבדלים ביניהם?

וינירים הם ציפויים מיוחדים בעובי 0.5 מ"מ, העשויים מחומר עמיד ומתחברים היטב לשיניים באמצעות קומפוזיציה היפואלרגנית. לרוב מדובר רק ב"אזור החיוך", כלומר 8 השיניים הקדמיות, אך ניתן לתקן גם שן אחת אם היא היחידה שזקוקה לשיקום.

למה יש צורך בכלל בוינירים?

עבור אנשים מסוימים, שיניים פגומות או דהויות עלולות להשפיע על הביטחון העצמי או ההערכה העצמית שלהם. ציפוי שיניים יכול לעזור לשפר את מראה השיניים.

כיצד מתרחש התהליך?

לפני שמדביקים את הציפויים, תהיה לך פגישה מקדימה עם רופא השיניים כדי לדון באילו אפשרויות מתאימות לך וכמה ציפויים אתה רוצה להדביק, מה המראה שאתה מחפש להשיג, ובאופן כללי מה יתאים

כדי לקבל מידה מדויקת של הציפויים, בפגישה הבאה, רופא השיניים מוריד שכבה דקה של כחצי מילימטר מהאמייל לפני שהוא לוקח תבנית של השיניים. התבנית הזו נשלחת למעבדה כדי לייצר את הוינירים בהתאמה אישית.

ברגע שהוינירים מגיעים מהמעבדה, קובעים איתך פגישה כדי להדביק אותם. בפגישה זו, רופא השיניים מעריך את ההתאמה, הצורה והצבע של הציפויים כדי לוודא שהם מושלמים עבורך. לאחר מכן, רופא השיניים שלך מנקה את השיניים שלך ביסודיות. זה חשוב, מכיוון שהוא מונע מחיידקים להילכד מתחת לויניר ולגרום לריקבון. לאחר תהליך זה, הוא משתמש בכלי השחזה כדי ליצור מרקם מחוספס יותר על כל שן שעליה יש להדביק ציפוי. זה מקל על הדבקת הויניר לשן. לאחר מכן רופא השיניים משתמש בצמנט דנטלי כדי לחבר את הציפוי לשן. הוא ישתמשו באור אולטרה סגול כדי להקשיח את הצמנט הזה במהירות.

פגישה שניה זו (בה מניחים וינירים) בדרך כלל לא נמשכת יותר משעתיים. אבל זה עשוי להשתנות בהתאם למספר הוינירים המודבקים ואם נעשה שימוש בחומר הרדמה.

?מהם סוגי הוינירים הקיימים

וינירים קרמיים

ציפוי קרמיקה מחזיק מעמד עשרות שנים, משמר בצורה מושלמת על הצבע והמראה המקוריים. הציפויים עשויים מחומרים עמידים מאוד (פורצלן רפואי, וזירקוניום דו חמצני) ואינם דורשים ליטוש תקופתי. ציפויים אלה מתאימים להתקנה על כל שן, אך משמשים לרוב לשיקום קו החיוך (למטרות אסתטיות)

וינירים מרוכבים

עשויים מחומרי מילוי מרוכבים. במהלך ההתקנה, ציפויים מרוכבים עשויים לשנות מעט את הגוון שלהם, מה שאומר שהם יהיו בולטים יותר, בשונה מאמייל שיניים אמיתי. העלות של וינירים מרוכבים נמוכה יותר מאשר וינירים קרמיים. היתרון העיקרי הוא התקנה מהירה בביקור אחד בלבד אצל רופא השיניים

יתרונותיו של ד"ר בנגייב

רופאים מנוסים

במרפאתנו עובדים אנשי מקצוע בעלי ניסיון ממוצע של 15 שנים ומעלה.

חומרים מודרניים

אנו עוקבים אחר ההתפתחויות האחרונות בענף ומשתמשים בחומרים וטכנולוגיות מתקדמות ומוכחות מהדור האחרון בעבודתנו.

אופציית תשלום בתשלומים

אפשרות לרישום תשלום בתשלומים עד 60 חודשים.

סדרי עדיפויות

העיקר עבורנו בעבודה הוא לקוח מרוצה והערך המרכזי הוא תוצאה גבוהה עבורו. אחרי הכל, המלצות מלקוחותינו הן המפתח לפיתוח.

צריכים ייעוץ?

הירשמו לייעוץ עם אחד הרופאים שלנו בחינם

לפני ואחרי

שאלות תכופות מהמטופלים שלנו

הכתר הוא קונסטרוקציה אורטופדית קבועה בצורת כובע לכל שן. זה עשוי cermets, קרמיקה, זירקוניום דו חמצני. שלא כמו משטחים דקים, הוא עובר על כל היחידות של שורת השיניים, אין לו התוויות נגד. עם זאת, לוינירים יתרון משמעותי על פני כתרים – רק המשטח הקדמי של השן נטחן מתחתיהם, ולכן נשמרת רוב רקמת השיניים. מתחת לכתר מתבצעת חריטה מכל הצדדים, וכתוצאה מכך נשאר "גדם" מהשן.
מרפאות רבות, כטריק שיווקי, מושכות את תשומת הלב של המטופלים בהבטחות להתקנת ציפויים מבלי לחרוט את האמייל, אך בהכנת משטח השן הם עדיין מבצעים השחזה. למעשה, אפילו מבנים דקים במיוחד של E-max לא ניתן להחזיק בצורה מהימנה ללא הכנה. עם זאת, יש דרך למזער את ההשפעה. במרפאתנו, עיבוד האמייל מתבצע בטכנולוגיות חדשות – במיקרוסקופ ובאמצעות שבבים בעלי מרכוז וגודל גרגר מדויקים. דבר זה מאפשר להשיג מינימום הכנה בתוך האמייל ואת ההתאמה ההדוקה ביותר של השכבות העליונות.
המומחים שלנו, לבקשת המטופל, מניחים וינירים על שן אחת. במקרה זה, יש צורך לבחור במדויק את הגוון והצורה כך שהוא לא יהיה שונה מהיחידות השכנות.זהו תהליך ארוך – פיתוח עיצוב והתאמה חוזרת ונשנית לוקחים זמן רב. על פי הקלאסיקה, המספר המינימלי של משטחי קרמיקה המותקנים על השיניים העליונות הקדמיות הוא ארבע.
וינירים מרוכבים עשויים מחומר מילוי ישירות או בעקיפין,ומותקנים ישירות בפיו של המטופל. במקרה הראשון, פוטופולימר מרוכב מותקן בשכבות על פני השן ומתקשה בהשפעת מנורה מיוחדת. ההתקנה לוקחת זמן רב ודורשת סיבוב משמעותי של האמייל. להתקנה עקיפה מיוצרים וינירים מחומר מרוכב במעבדה לפי צורך המטופל. מבחינה ויזואלית ומבחינת אורך חיים (5-7 שנים), וינירים מרוכבים נחותים מאלו הקרמיים. היתרון היחיד הוא העלות הנמוכה יחסית.
עבור קרמיקה קלאסית, עובי הסיבוב הוא 0.5-0.6 מ"מ עם עובי רגיל של אמייל השן של 0.3-0.5 מ"מ. יוצא שכדי להבטיח את האסתטיקה של שיניים עם שכבות, יש לטחון את כל שכבת האמייל, וזה לא רצוי. עם E-max אין בעיה כזו – העובי הוא 0.3-0.4 מ"מ, כך שההשחזה ממוזערת. הציפוי מקובע לבסיס המוצק של האמייל והופך לאחד איתו.

שלבים פשוטים לחיוך הוליוודי

התקשרו אלינו או השאירו בקשה באתר

בואו לבדיקה וייעוץ בחינם

טפלו במה שחשוב לכם

צאו מהמרפאה עם חיוך שאתם מרוצים ממנו

יצירת קשר

דילוג לתוכן